Tisk

Tiskneme ofsetovou technologií od minimálního nákladu 5.000 kusů ve standardních formátech (čtverec 93x93 mm, či kulatý Ø 107 mm) a ve CMYKu. Při objednání minimálně 50.000 kusů jsme schopni Vám nabídnout i jiné formáty, které máme skladem, nebo Vám necháme zhotovit jakoukoliv výsekovou formu dle Vašeho přání. V množství nad 50.000 kusů jsme schopni natisknout i jakoukoliv Pantone přímou barvu.

V případě, že potřebujete jen pár kousků pivních tácků, například na rodinnou oslavu, můžeme Vám nabídnout i tácky nepotištěné.

 

Materiál

Používáme speciální savou pivní lepenku o tloušťce 1,4 mm nebo 1,6 mm. Navzdory hrubému povrchu a vysoké savosti se snažíme o co nejlepší tiskový výstup. Důkazem je mnoho našich spokojených zákazníků.

 

Zpracováváme data v těchto programech: 

Illustrator Vers. CS6

InDesign Vers. CS6

Photoshop Vers. CS6

Acrobat Pro Vers. 2017

CorelDraw Vers. X5

 

Pro všechny programy platí: 

Prosím, posílejte otevřená data se všemi použitými druhy písma, nejlépe písmo předělejte do křivek.
Obrázky (JPG, RGB, Tiffs, EPS) pokud možno zasílejte i samostatně, v některých případech je vhodné originály přepracovat. Důvod: profily barev použité Vaším grafikem souhlasí s běžným ofsetovým tiskem. Abychom se však co nejvíce přiblížili požadovaným barvám na drsném a savém povrchu táckového kartonu, je většinou nutné změnit gradační křivku a toto lze uskutečnit pouze na originálních datech.

Pokud potřebujete pomoci se sestavením designu pivního tácku, zašlete nám Vaše logo a texty, rádi Vám pomůžeme.


Detaily zpracování, tipy a návody obdržíte jako PDF kliknutím ZDE.